Nautilus Academy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nautilus Academy

Σαλπάρετε στον κόσμο της φαντασίας
 
ΦόρουμLatest imagesΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Καλωσήρθες Επισκέπτης

Μοιραστείτε | 
 

 Περίεργα Όνειρα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Natalia
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
Natalia

Number of Posts : 6819
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Austerus Austerus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 05, 2010 10:26 pm

ξεικινησα να το διαβαζω αλλα πολυ βαρετο μωρε και το παρατησα !!

Οχι δεν εχω , αλλά καποιος μου ειπε οτι τα σκυλιά ειναι εχθροι , με καποιον θα μαλωσω !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 05, 2010 10:31 pm

και τα πιστεύεις αυτά? μην τ' ακούς βρε... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalia
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
Natalia

Number of Posts : 6819
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Austerus Austerus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 05, 2010 10:38 pm

Δεν ξερω τι να πιστέψω , αν μαλωσω σημερα όμως θα στο πω !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 05, 2010 10:39 pm

να μου το πεις. wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 4:42 am

εγώ πολές φορές μπερδεύω τα όνειρα με την πραγματικότιτα γιατί τα περισότερα επαναλαμβάνοντε και στήν πραγματικότιτα!!!
μια φορα είδα ότι παίθανε ένας στον ύπνο μου και μετά απο δύο μέρες παίθανε!!!! shyy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 4:45 am

Και να το όνειρο που σας υποσχέθηκα:

Περπατώ στον γνωστό, μακρόστενο δρόμο, σε αυτό το τόσο οικείο μπαλκόνι. Δεν ξέρω πως βρέθηκα εδώ, ούτε από που γνωρίζω αυτόν τον χώρο. Πρέπει να υπάρχει μια προφανείς εξήγηση, γιατί δεν νοιώθω τον εαυτό μου απορημένο. Περπατάω κατά μήκος του μαρμάρινου διαδρόμου καθώς κοιτάω πέρα από τα κατακόκκινα κάγκελα στις άκριες. Δεν μπορώ να ακούσω κάτι. Κανένας ήχος δεν φτάνει στα αυτιά μου. Δεν με παραξενεύει αυτό όμως, δεν είναι αυτός ο σκοπός. Σταματάω το περπάτημα, στρίβω προς τα κάγκελα. Δεν ξέρω γιατί έστριψα, απλά το έκανα. Ακουμπάω πάνω στο κόκκινο. Αντικρίζω την θάλασσα που απλώνεται κάτω. Ναι θάλασσα, και αυτό δεν με παραξενεύει καθόλου, θα υπάρχει και γι΄ αυτό μια προφανής εξήγηση το σίγουρο. Ξαφνικά πέφτω. Και δεν είναι χέρι αυτό που με έσπρωξε. Ούτε κάτι άλλο. Απλά έπεσα. Δεν βλέπω καμιά θάλασσα κάτω όμως. Το μόνο που υπάρχει είναι το απόλυτο κενό, το μαύρο. Νιώθω απόγνωση. Νιώθω φόβο. Δεν φοβάμαι τον θάνατο, δεν φοβάμαι τις πληγές που θα χαραχτούν πάνω μου. Φοβάμαι την ίδια την πτώση, όχι τις συνέπειες της. Πέφτω στο κενό. Δεν μπορώ να δω τίποτα σε καμιά κατεύθυνση. Ο διάδρομος από πάνω μου χάθηκε. Και όλο πέφτω, πέφτω, πέφτω. Δεν βλέπω τίποτα γύρω μου. Το απόλυτο μαύρο επικρατεί. Φοβάμαι, φοβάμαι πολύ. Η απόγνωση κατακλύζει κάθε κύτταρο του κορμιού μου. Δεν φωνάζω όμως, δεν μπορώ να φωνάξω. Δεν με παραξενεύει αυτό...
Ξαφνικά βλέπω ένα χέρι. Το χέρι μου φαίνεται τόσο γνωστό, τόσο δικό μου. Δεν είναι σαν τον δρόμο. Είμαι σίγουρος πως κάπου το ξέρω. Σαν μέρος της καθημερινής μου ζωής, σαν να είναι κάτι που τριγυρνάει στην σκέψη μου εδώ και καιρό και τώρα του ήρθε η ευκαιρία να αποκαλυφθεί. Τεντώνεται, μου ζητάει να το πιάσω, θέλει να με σώσει, να με τραβήξει πάνω. Δεν το αγγίζω, δεν του έχω εμπιστοσύνη, δεν ξέρω ποιος είναι ο σκοπός του. Τεντώνεται ακόμα παραπάνω. Αγωνίζεται να με φτάσει. Αποτραβιέμαι, το φοβάμαι, δεν θέλω να με φτάσει. Τεντώνεται όλο και περισσότερο ώσπου ξάφνου πέφτει, πέφτει και αυτό στο κενό μαζί μου. Τελικά να με σώσει ήθελε, είναι αργά όμως πλέον. Πέφτουμε και οι δύο μαζί. Κοροϊδευτικές φωνές έρχονται από παντού. Θέλω να φύγω, θέλω να σταματήσει αυτό.
Οι φωνές συνεχίζουν να ακούγονται και το σκοτάδι πυκνώνει ακόμα πιο πολύ καθώς πέφτουμε και οι δύο με μια τεράστια ταχύτητα. Ξάφνου βλέπω τον πάτο...
Έρχεται όλο και πιο κοντά, όλο και πιο κοντά. Η σύγκρουση είναι αναπόφευκτη. Βλέπω το κενό να πλησιάζει...
5...
4...
3...
2...
1...

Τα μάτια μου άνοιξαν απότομα καθώς πετάχτηκα ουρλιάζοντας από το κρεβάτι. Κρύος ιδρώτας τρέχει από πάνω μου. Μόλις κατάλαβα τι ακριβώς είχε γίνει ηρέμισα κάπως και ξάπλωσα ξανά. Τα μάτια ήταν ορθάνοικτα χωρίς όμως να κοιτάζουν κάτι συγκεκριμένο.

Κάθε νύκτα... Το ίδιο βασανιστικό όνειρο... Τι να σημαίνει τάχα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 4:50 am

αχ είναι τέλια η αφηγησή σου!!!
και καλά καποιος θέλει να σε βοήθήσει και εσύ δεν τον αφήνεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Starlight
Administrator
Administrator
Starlight

Number of Posts : 4810
Registration Date : 14/03/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 6:51 am

Χμ, αν έχεις υψοφοβία εξηγείται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 6:54 am

όχι, δεν έχω... :llol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laverne de Montmorency
Moderator
Moderator
Laverne de Montmorency

Number of Posts : 1986
Registration Date : 05/03/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 8:12 am

Mια νύχτα είδα ότι έκαναν γκράφιτι σπίτι μου και την άλλη μέρα είχαν κάνει!! :konfus:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 8:14 am

αυτό μπορεί να είναι και τυχέο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laverne de Montmorency
Moderator
Moderator
Laverne de Montmorency

Number of Posts : 1986
Registration Date : 05/03/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 8:17 am

Μπορεί...πάντως έπρεπε να δεις πώς έκαναν όλοι.Ειδικά η γιαγιά μου. :llol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalia
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
Natalia

Number of Posts : 6819
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Austerus Austerus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 9:24 am

Μαριε αυτο δεν ειναι όνειρο ειναι βιβλίο !
Το βλαίπεις συχνά ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amélie
Βέλλα
Βέλλα
Amélie

Number of Posts : 977
Registration Date : 13/03/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Animus Animus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 9:59 am

Αυτό που θα πω δεν είναι ακριβώς όνειρο και δεν ξέρω που να το πω.
Τυχαίνει να γίνει κάποιο γεγονός και μετά να σκεφτώ έντονα: αυτό το έχω δει στον ύπνο μου.

Γνωρίζω πως συμβαίνει σε πολλούς αλλά θυμάμαι χαρακτηριστικά στην 2α Γυμνασίου που γράφαμε την ύλη των Αρχαίων και ένοιωθα πως την είχα ξαναζήσει τη στιγμή. Αμέσως σκέφτηκα πως στο "όνειρο" είχαμε γράψει 5 σειρές για την ύλη. Κατά κάποιο διαβολεμένο τρόπο η ύλη μας βγήκε 5 σειρές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 2:54 am

^κοίτα εδώ.


Μαρία, το έβλεπα πολύ συχνά. Οχι πια όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amélie
Βέλλα
Βέλλα
Amélie

Number of Posts : 977
Registration Date : 13/03/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Animus Animus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 4:58 am

Ευχαριστώ Μάριε!!!
Δείτε τι λέει!!!

Έρευνες έχουν δείξει συσχέτιση της προμνησίας με διαταραχές όπως η σχιζοφρένεια και η επιληψία.
Η προμνησία έχει ακόμα συσχετιστεί με μη επιστημονικά αποδεδειγμένα φαινόμενα όπως η μετενσάρκωση ή η εξωαισθητηριακή αντίληψη.

Να ανησυχώ???


Ένα ακόμη περίεργο όνειρο μου χτύπησε την πόρτα.
Ονειρεύτηκα πως ο πατέρας μου για να με σώσει με έβαλε στην κατάψυξη (ζωντανή ήμουν) και μου έιπε να καθίσω εκεί 5 ώρες. Είχα ζητήσει από τη μαμά μου να κάθεται από έξω και να μου κρατάει το χέρι. Υποτίθεται πως οι ώρες πέρασαν υπερβολικά γρήγορα και βγήκα, όμως χρειάστηκε να το επαναλάβουμε.
Μετά από αυτό, ο πατέρας μου είπε πως ύστερα από τόσες προσπάθειες θα ζήσουμε λιγότερα χρόνια...

Ίσως φταίει και το βιβλίο που διαβάζω... :konfus:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 5:08 am

καθόλου. το παθένουμε όλοι σχεδόν. Δεν είναι παράξενο φαινόμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Half-Blood Princess
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
The Half-Blood Princess

Number of Posts : 5241
Registration Date : 10/02/2010

Character sheet
Magic Object: Πέτρα της Ανάστασης
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 6:00 am

παιδια εγω προχτες ειδα ενα παραξενο ονειρο(αλλα δεν θελω να το περιγραψω)
Ονειρα βλεπω σπανια αλλα απο μικρη παθενω συνεχεια deja vous.
Απο πεντε χρονων και σε ξαφνικες στιγμες.Δεν ξερω αν ειναι λογικο να συμβαινει συνεχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 6:02 am

πολύ λογικό. wink
αλλά το θέμα είναι μόνο τα όνειρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 7:24 am

εγώ κάθε βράδυ βλέπω όνειρα και είναι τραγικό γιατί τα θυμάμε μετά!!!
είναι σαν να ζώ σε δύο κόσμους μου την δίνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 7:26 am

όλοι βλέπουμε κάθε βράδυ όνειρα. Και πάρα, πάρα πολλά. Δεν τα θυμόμαστε όμως όλα. Σε μια νύχτα βλέπουμε δεκάδες. wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 7:37 am

ευχαριστώ αυτό με παριγορεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yoko Elis
4th Year
4th Year
Yoko Elis

Number of Posts : 116
Registration Date : 04/04/2010

Character sheet
Magic Object: Πέτρα της Ανάστασης
House: Animus Animus

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 9:31 am

καλα, αν σας πω εγω τα ονειρα που βλεπω... θα μεινετε...

πριν 3 μηνες (ναι ακομα το θυμαμαι!) ειχα δει οτι πηγαινα σχολειο και στο δρομο καποιος με μεταμορφωσε σε κατσίκα... και μετα περασα απο κατι θαμνους μπαινοντας στο σχολειο,και μου κοπηκαν τα ποδια!!!! (ναι, και τα 4 κατσικισια ποδια!!!)

και μετα με πηραν οι μαθητες, με ανεβασανε στον λοφο πανω απο το σχολειο και εγω εκανα κολοτουμπες και κουτρουβαλουσα!!!!


προχθες, ειδα εναν φιλο μου, αγορι, να φοραει γυναικεια εσωρουχα και να εχει δεσει τα χερια του με χειροπεδες και να εκτελει ολα τα βιντεο κλιπ της lady gaga, κυριως το bad romance!!! χαχαχα

χθες παλι, ειδα οτι συνεχεια με πυροβολουσανε και παθαινα ρηξη αριστερης κοιλιας της καρδιας (πεθαινεις κατευθειαν απο αυτο) αλλα εγω δεν πεθαινα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joyce
2nd Year
2nd Year
joyce

Number of Posts : 29
Registration Date : 09/03/2010

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 9:42 am

εγω χτες το βραδυ ειδα.... (καλα θα γελασετε πολυ llol )λοιπον ειδα οτι ημουν με την οικογενεια και με τους συγγενεις μου σε ενα σπιτι που φαινεται κατασκευασε το υποσυνειδητο μου και ηταν πασχα και καθονταν ολοι στο τραπεζι και ξαφνικα απο το πουθενα ερχεται ο φουρθιωτης με την αλεξανδρατου!!!!(η αλεξανδρατου κρατουσε το τσιουαουα της...) rofl και ονειρευτηκα εναν παππου ιδιο με ενα εργο που εβλεπα χτες το βραδυ με τον ορλαντομ μπλουμ να αρχιζει να μιλαει και να λεει τι θελει αυτη η πορνη εδω θα μας κοψη την ορεξη δεν παει αλλουν να π.... καταλαβατε νομιζω... Cool και το ονειρο μου τελειωσε λεγοντας η αλεξανδρατου στον φουρθιωτη ''ειναι τραγικο'' και αυτος να συμφωνει μαζι της '' ναι πραγματικα τραγικο''... καλα τελειως τρελο ονειρο... llol και πριν ειχα ονειρευτει και κατι αλλο αλλα δεν θυμαμαι δυστυχως για να σας το πω.... καλα τελειως τρελο ονειρο!!!! rofl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περίεργα Όνειρα   Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 12, 2010 12:09 am

συμπέρασμα: μην βλέπεις ακατάλληλες ταινίες πριν πας για ύπνο. lolll
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Περίεργα Όνειρα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nautilus Academy :: Ναυτιλος II :: Τα Νησιά :: Τα Νησιά της Γνώσης :: Το Νησί της Παραίσθησης-
Μετάβαση σε:  
Περίεργα Όνειρα - Σελίδα 2 310
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις