Nautilus Academy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nautilus Academy

Σαλπάρετε στον κόσμο της φαντασίας
 
ΦόρουμLatest imagesΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Καλωσήρθες Επισκέπτης

Μοιραστείτε | 
 

 Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Imperio
Moderator
Moderator
Imperio

Number of Posts : 5537
Registration Date : 02/03/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Silentium Silentium

Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου   Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου Icon_minitimeΣαβ Νοε 06, 2010 11:17 am

Παράθεση :
Ύστερα από ένα αυτοκινητικό δυστύχημα που στοίχισε τη ζωή στην οικογένειά της, η δεκαεξάχρονη Έβερ αποκτά ένα εξαιρετικό χάρισμα: βλέπει τις αύρες των άλλων, ακούει τις σκέψεις τους και γνωρίζει την ιστορία της ζωής τους με ένα απλό άγγιγμα. Προσπαθώντας να κρατήσει κρυφή αυτή την ικανότητα, η Έβερ ζει στο περιθώριο, και όλοι στο λύκειο τη θεωρούν φρικιό. Μέχρι την ημέρα που θα συναντήσει τον Ντέιμεν, και τα πάντα θα αλλάξουν. Ο Ντέιμεν είναι όμορφος, γοητευτικός και πλούσιος. Κοντά του, η ένταση στο μυαλό της χάνεται, και η ψυχή της γαληνεύει με μαγικό τρόπο. Καθώς, όμως, η Έβερ βυθίζεται σε έναν κόσμο μυστικών και μυστηρίων, μάταια προσπαθεί να ανακαλύψει ποιος ή τι είναι πραγματικά ο Ντέιμεν. Μόνο ένα πράγμα ξέρει, ότι είναι παράφορα και αθεράπευτα ερωτευμένη μαζί του…



Η σειρα κυκλοφορει απο τις εκδοσεις ΨΥΧΟΓΙΟΣ


Το εχετε διαβασει? Πως σας φαινεται? Πειτε τα μας ολα σε σχεση με αυτο το βιβλιο της σειρας!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Imperio στις Παρ Φεβ 25, 2011 7:52 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark...Alchemist...
8th Year
8th Year
Dark...Alchemist...

Number of Posts : 309
Registration Date : 15/04/2010

Character sheet
Magic Object: Το Κοφτερό Μαχαίρι
House: Austerus Austerus

Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου   Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου Icon_minitimeΣαβ Νοε 06, 2010 8:06 pm

Το εχω διαβασει να πω την μεγαλη μου αμαρτια... αλλα ρε παιδι μου.... δεν μου αρεσε καθολου το στυλ που εγραφε η συγγραφεας... 1) ηταν σαν να το εγραφε ενα 13χροννο κοριτσακι... και οχι μια 4οαρα η οτι ειναι... και
2) το στυλ του μου εμοιαζε πολυ γνωστο... και απλο... δεν ξερω....

Με λιγα λογια... καθολου ικανοποιημενος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imperio
Moderator
Moderator
Imperio

Number of Posts : 5537
Registration Date : 02/03/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Silentium Silentium

Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου   Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου Icon_minitimeΣαβ Νοε 06, 2010 11:39 pm

υποτιθεται οτι η εβερ ειναι 16. αν εγραφε σαν 40ρα θα μας ξενιζε πιστευω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eilin
Μαγος/ Μαγισσα
Μαγος/ Μαγισσα
eilin

Number of Posts : 1303
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Τα Δακτυλίδια της Δύναμης
House: Animus Animus

Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου   Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου Icon_minitimeΤρι Νοε 30, 2010 8:48 am

αν και σε πολλους δεν αρεσει εμενα νταξει δεν ειχα προβλημα να το διαβαζω. παραδεχομαι οτι εχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ελλειψη δρασης και αγωνιας σε σημειο να βαρας ενεσεις. αλλα ειναι για πιο ρομαντικους μαλλον. προσωπιθκα ειναι ενα βιβλιο για μενα οταν δεν εχω κανενα αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nautilus Academy :: Bιβλιοθήκη Φανταστικής Λογοτεχνίας :: Βιβλιοθήκη :: Άλλα Βιβλία-
Μετάβαση σε:  
Οι Αθάνατοι- Αιώνια Δική σου 310
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις