Nautilus Academy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nautilus Academy

Σαλπάρετε στον κόσμο της φαντασίας
 
ΦόρουμLatest imagesΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Καλωσήρθες Επισκέπτης

Μοιραστείτε | 
 

 Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Q'Anilia
7th Year
7th Year
Q'Anilia

Number of Posts : 263
Registration Date : 12/07/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Silentium Silentium

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 6:17 am

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! WritingALetterToSanta

Ναι, ναι, μπορεί να μεγαλώσαμε και να είμαστε πολύ off-age αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως είμαστε ακόμα παιδιά(εμείς και ο Πίτερ Παν loll ). Γράψτε το γράμμα σας στον Άγιο Βασίλη, με τις επιθυμίες σας για το 2011! Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Maria Lovegood στις Παρ Δεκ 17, 2010 8:10 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
20alexi
2nd Year
2nd Year
20alexi

Number of Posts : 43
Registration Date : 06/07/2010

Character sheet
Magic Object: Χρυσή Μπάλα
House: Austerus Austerus

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 6:33 am

Ok Θα ξεκινήσω εγώ πρώτος...
Θα ήθελα για φέτος, μιας και βρισκόμαστε στα πλαίσια οικονομικής κρίσης, να σου ζητήσω το Galaxy Tab (εκείνο με τις 7 ίντσες, ξες εσύ) και επειδή πιστεύω πως είναι αρκετά φθηνό το δώρο που θα μου κάνεις θα ήθελα και το Nokia N8... Εντάξει? Το ξέρω πως σου ζήτησα λίγα πράγματα αλλά του χρόνου που θα πτωχεύσουμε δε θα χεις τι να φας... Οπότε πρέπει να συμμαζευτείς λιγάκι... Α και θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη για την ακατονόμαστη συμπεριφορά και αγένεια του μπαμπά μου που ξύπνησε μέσα στο βράδι και έφαγε τα κουλουράκια που σου έφτιαξα και πήγε να κλέψει το δώρο που μου έκανες και πήγε να το ξανά-βάλει κάτω από το δέντρο για να καλύψει το λάθος του... Αυτά για φέτος... Το ξέρω που είσαι περήφανος που πήρα στον έλεγχο 12 1/13 (αν και οι γονείς μου δε το εκτίμησαν).

Με αγάπη,
Ο Μπόμπος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Will Of Abyss
Βέλλα
Βέλλα
Will Of Abyss

Number of Posts : 2833
Registration Date : 03/02/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Silentium Silentium

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 8:14 am

^ llol llol rofl rofl

Λοιπόοον...

Αγαπητέ Μπίλι,
τι χαμπάρια ;
Σπόιλερ:
Φέτος θέλω να μου φέρεις... χμ... κάνα καλό βαθμό στη φυσική γιατί δε βλέπω να τη βγάζω καθαρή. xD Και κανόνισε να τον φέρεις γιατί αλλιώς κανένα παιδί στον κόσμο δε θα σου ξαναφήσει ούτε κουλουράκια , ούτε γάλα, έγινα κατανοητή; Χαίρομαι.
Φυσικά και ήμουν καλό παιδί φέτος. Με τον δικό μου, ξεχωριστό τρόπο. ^__^


Με αγάπη,
Will Of Abyss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ariadni*
Ξωτικό
Ξωτικό
Ariadni*

Number of Posts : 3072
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Πέτρα της Ανάστασης
House: Animus Animus

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 8:23 am

Αγαπημένε μου, Άγιε Βασίλη... Γιατί επιτέλους δεν μου στέλνεις μία φωτογραφία σου...;
Σπόιλερ:

Λοιπόν, για φέτος, θέλω μια κρυστάλλινη σφαίρα(την παλιά την έσπασε ο Λούις Sad ), και επίσης, θα ήθελα ένα βαζάκι τύχη... Αυτά!
Ευχαριστώ προκαταβολικά Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
20alexi
2nd Year
2nd Year
20alexi

Number of Posts : 43
Registration Date : 06/07/2010

Character sheet
Magic Object: Χρυσή Μπάλα
House: Austerus Austerus

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 9:11 am

Χάχα πολύ πετυχημένα και τα δύο... Φυσικά το δικό μου ήταν το καλύτερο [Πλάκα] lolll Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 10:04 am

χαχαχαχαχαχαχα μπράβο καμάρια μου!
λοιπόν σαν καλό παιζάκι θα γλάψω και εγώ στον Άι Βασίληηηη!!!!



καλέ μου Άι Βασίλη θέλω να μου φέρεις έναν καπουτσίνο γλυκό μια μεγάλη αγκαλιά από εσένα και μμμμμμμμμμμμ!!!!! ένα φιλάκι συχρόνος θέλω και το καινούργιο σπίτι της μπάρμπης και μια μαγική καρέκλα για να κάνω τα μαθήματά μου! α! και την κουζίνα της Ντόρας βρε καλέ μου Άι Βασίλη θέλω όλα τον τζάμπο άμα δεν σου είναι κόπος! τα αγορίτσικα παιχνίδια θα τα δώσω στον σκύλο μου!!!!Ήμουν καλό παιζίιιιι σε παλακαλώ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!! Σε αγαπώ πολύ πολύ inloving
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalia
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
Natalia

Number of Posts : 6819
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Austerus Austerus

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 5:04 am

Αγαπητέ Αι Βασίλη , φέτος θα ήθελα το πέμπτο και το έκτο βιβλίο απο το vampire academy !!

Kαι αυτον που θέλω σε συσκέυασια δωρου !! laugh

Δεν ζητάω πολλα !!!!! cuty Και νομιζω είμουν πολύ καλο κορίτσι !!

Με αγάπη Natalia !!! in love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Half-Blood Princess
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
The Half-Blood Princess

Number of Posts : 5241
Registration Date : 10/02/2010

Character sheet
Magic Object: Πέτρα της Ανάστασης
House: Silentium Silentium

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 11:15 pm

Αγαπημενε Αη Βασιλη,

Φετος πιστευω οτι ημουν ενα πολυ καλο παιδακι και ειμαι σιγουρη οτι εισαι περηφανος για μενα,ετσι δεν ειναι???
So,για φετος θα ηθελα να μου φερεις τα εξης μικρα πραγματακια:
1)Το Ενα δαχτυλιδι
2)Ενα συλλεκτικο ραβδακι απο Harry Potter(και αν ηταν απο αυτα με το λαμπακι στην ακρη ακομα καλλυτερα)
3)Τα ξυραφια του Sweeney Todd(μη μου παρεις μαιμου,θα το καταλαβω)
4)Ενα λαπτοπ(δεν με ενδιαφερει η μαρκα) για να μπορεσω να κανω τη δουλεια μου
5)Καλους βαθμους τον Φεβρουαριο
6)Αντοχη μεχρι τις εξετασεις
7)(last but not least!!)Υγεια και ευτυχια σε οσους αγαπω!!!

Αυτα τα λιγα!!!

Με αγαπη
Μαρια

Υ.Γ.Αν καταφερεις και τα φερεις ολα σε περιμενει μπουρμπουαρ στο γνωστο μερος,ξερεις εσυ loll
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΤρι Δεκ 28, 2010 9:45 am

Αγαπητέ άγιε,
ελπίζω να μην περιμένεις μια λίστα από τίποτα ρούχα(μπλιάχ, πάλι λέρωσα το στόμα μου) και τις λοιπές υλιστικές μ...βλακείες. Και μην φοβάσαι, ούτε βιβλία θα σου ζητήσω. Λεφτά έχω και γω, βιβλιοπωλεία ξέρω πολλά, και άρα θα ήταν ανώφελο. άσε που εκεί που είσαι τα βιβλία θα 'ναι σε καμιά ακαταλαβίστη πιγκουινίστικη διάλεκτο. Ναι, ναι... πολύ σωστά. Θέλω τον παγκόσμιο αφοπλισμό, την παγκόσμια ειρήνη, το τέλος του φαινομένου του θερμοκηπίου, την εξάλειψη του ρατσισμού, την τελειοποίηση του εκπαιδευτικού συστήματος και γενικότερα της πολιτικής... τι άλλο? α, ναι. Και κάτι για μένα. Να προσέχεις την Σελήνη. Ξέρεις εσύ...
και χαιρετίσματα στον Ρούντολφ. Να τους πεις από τον Πρίγκιπα, ξέρει αυτός, θα καταλάβει.

Με εκτίμηση και πονοκέφαλο(άσχετο, αλλά ήθελα να το πω)
Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
the cursed angel
8th Year
8th Year
the cursed angel

Number of Posts : 311
Registration Date : 11/12/2010

Character sheet
Magic Object: Προφητεία
House: Silentium Silentium

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 12:55 am

Αγαπητέ Αγιε Βασίλη τα Χριστούγεννα αυτά θα ήθελα να μου φέρεις
τις παρακατω ταινίες :
Ηarry Potter 7
Lords of rings 1,2,3
Narnia 2
KAI τα καινουργια all star με σχέδιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 cookies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Q'Anilia
7th Year
7th Year
Q'Anilia

Number of Posts : 263
Registration Date : 12/07/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Silentium Silentium

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 11:57 pm

Dearest Santa Claus,
Φέτος πραγματικά δε θέλω κάτι υλικό. loll
Πρώτα-πρώτα θα 'θελα υγεία και ευτυχία και χαρά για όοοοολους τους ανθρώπους που αγαπάω.Στη συνέχεια θα ήθελα να ζητήσω γενικά μια οποιαδήποτε λύση σε όλα. Πολέμους, οικονομικές κρίσεις, φτώχιες και τα συναφή. Τέλος θα ήθελα να με βοηθήσεις να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα με τον εαυτό μου, να γίνω καλύτερος άνθρωπος και να προσέχεις τα αγγελάκια μου.
Χαιρετισμούς στους ταράνδους και στην κυρία Claus.
See ya next year,
Q'Anilia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Summer Wine
5th Year
5th Year
Summer Wine

Number of Posts : 152
Registration Date : 04/10/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Animus Animus

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 12:12 am

Χοντρέ μου Μπίλι,

Φέτος(Μιας και έχουμε no money,no presents) στις περισσότερες περιπτώσεις,θέλω κάτι απλό.Ένα παιχνίδι για το PS3.Το αφήνω στην κρίση σου.Κανόνισε όμως να έχει και τιμονιέρα!

Αυτό..Απλό και φθηνό! cuty
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Starlight
Administrator
Administrator
Starlight

Number of Posts : 4810
Registration Date : 14/03/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!   Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 7:00 am

Αγαπητέ μου Βασιλάκη,
Δεν θέλω και πολλά φέτος. Απλά, έναν ωραίο.... χρόνο. loll. Ξέρεις εσύ γιατί. Α, και επίσης θα ήθελα ένα μικρό hint για το ποιο βιβλίο να πάρω μόλις τελειώσω αυτό που διαβάζω τώρα. Αν έχει πέσει στην υπόλοιψη σου κάποιο βιβλίο που θα κυκλοφορήσει και είναι του γούστου μου, γράψε τον τίτλο του σε ένα χαρτάκι, please! Δε κοστίζει και πολύ. . cuty
Τα μπισκοτάκια τα έφτιαξα εγώ. Το γάλα είναι από μπουκάλι, μην ανυσηχείς! Πουθενά δεν έχω βάλει δηλητήριο. loll. Όχι, ούτε στα μπισκότα. cuty .
Καλές και χαρούμενες γιορτές! Α, και χαιρετήσματα στα ξωτικά!!
Το μικρό.
ΥΓ. Το νου σου τον Ιούνιο, τα αποτελέσματα να είναι καλά, γιατί τα θυμάμαι εγώ αυτά. cuty
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Γράμμα στον Άγιο Βασίλη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nautilus Academy :: Trashes :: Trash :: Christmas 2010-
Μετάβαση σε:  
Γράμμα στον Άγιο Βασίλη! 310
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις