Nautilus Academy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nautilus Academy

Σαλπάρετε στον κόσμο της φαντασίας
 
ΦόρουμLatest imagesΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Καλωσήρθες Επισκέπτης

Μοιραστείτε | 
 

 Οι αστείες σας στιγμές.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Starlight
Administrator
Administrator
Starlight

Number of Posts : 4810
Registration Date : 14/03/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 1:35 am

Εδώ μπορείτε να πείτε τις πιο ξεκαρδιστικές φάσεις που έγιναν στο σχολείο σας, είτε έχετε βάλει κι εσείς το χεράκι σας είτε όχι. :llol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 2:07 am

αστείες στιγμές... χμ... δεν θυμάμαι κάτι συγκεκριμένο. θα υπήρχαν πολλά φαντάζομαι.

αν αρχίσετε να λετε για ηλίθιους που έκανα κάποιου είδους ηλιθία χοντρή "φάρσα" για να το παίξουν και καλά "είμαι σπουδαίος", πέστε μου το νa κλειδωθώ από τώρα σε κανα πύργο. :llol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Starlight
Administrator
Administrator
Starlight

Number of Posts : 4810
Registration Date : 14/03/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 2:16 am

Ω, σε μένα δεν κάνουν φάρσες. :llol: Λένε θεϊκές ατάκες. Cool

Ένα περιστατικό που θυμήθηκα. Φαντάζομαι όλοι θυμάστε την διαφήμιση με την ατάκα "Φέεετααα". Λοιπόν, ο γνωστός απουσιολόγος αποφάσισε να την εκμεταλλευτεί.
Νεοελληνική Γλώσσα, με την καλύτερη καθηγήτρια του σχολείου (η οποία θα φύγει φέτοοος Crying or Very sad) και, ως συνήθως, έχει πιάσει ψιλή κουβεντούλα.
Καθηγήτρια: Αλέξανδρε, έλα στο πρώτο θρανίο. :|
(αυτός αρχίζει να μαζεύεται αργά και χαλαρά. Τσατίζεται η κυρία)
Καθηγήτρια: Άντε Αλέξανδρε μία ώρα!
Αλέξανδρος: (με το γνωστό ύφος) Φέεεετααααα. Cool
Για ένα δευτερόλεπτο να έχουμε μείνει έτσι ---> shock και μετά να σκάμε όλοι στα γέλια, μαζί και η καθηγήτρια. llol
Αλλά δεν το γλίτωσε το 1ο θρανίο. :llol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 2:20 am

^αυτό δεν έπρεπε να το πεις. shock
τώρα θα το πω, και ας είναι σπαμ.
κάτι παρόμοιο έκαναν και σε εμάς, και το κάνουν συνέχεια. είναι μια σκέτη φρίκη, δεν μπορώ να το ακουω. :|
μπορεί να είμαστε ξέρω γω σε συγκέντρωση, και σαν μιλάει ο διευθυντής, απροειδοποίητα να πετάγεται κάποιος "άντε ρε Γιώργη, παρέλαση κάνουνε?" και αν απαντάνε όοοολοι εκτός εγώ "Φέεεεεεεετα".
Τον το μισώ. πολύ όμως. πάραπολυ. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laverne de Montmorency
Moderator
Moderator
Laverne de Montmorency

Number of Posts : 1986
Registration Date : 05/03/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 2:28 am

Η ατάκα της χρονιάς προς τη μαθηματικό: "Κυρία είστε φιλόλογος?"
(από τον ίδιο που ρώτησε τη φιλόλογο αν μπορεί να διδάξει φυσική) Βέβαια αυτό μάλλον είναι πιο πολύ τραγικό παρά αστείο γιατί ο συγκεκριμένος το εννοούσε. :|
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 2:42 am

Α! Θυμήθηκα κάτι που είναι όντως αστείο!
Κάναμε γεωγραφία (εσείς το λετε γεωλογία σαν μάθημα νομίζω) και λέγαμε κάτι για ηφαίστεια, και εκείνη την στιγμή μύρισε κάτι καμένο. Σκέφτομαι εγώ «είναι δυνατόν να κάνει τόσο καλά το μάθημα που να μυρίζει σαν ηφαίστειο?»
Προφανώς, δεν ήμουν ο μόνος που αντιλήφθηκε την μυρωδιά, γιατί πολλά κεφάλια γύρισαν πίσω.
Γυρίζω και εγώ να δω τι έβλεπαν, και αντικρίζω καπνούς, να βγαίνουν από ένα θρανίο, χωρίς να φαίνεται πουθενά φωτιά.
Ο μαθητής που καθόταν εκεί, έκρυψε βιαστικά έναν αναπτήρα(όχι, ούτε καπνίζει, ούτε το έκανε επίτηδες. Αλλιώς δεν θα το θεωρούσα «αστείο», αλλά βλακώδες.) και άρχισε να φωνάζει «θαύμα! Θαύμα!»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Starlight
Administrator
Administrator
Starlight

Number of Posts : 4810
Registration Date : 14/03/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 2:51 am

llol
Αυτά είναι!
Να φανταστώ πως ο καθηγητής τον πήρε είδηση, έτσι; :ts:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 3:00 am

έφερε και τον διευθυντή, ο οποίος ήταν φυσικός, και άκουγε σαστισμένος τις εξηγήσεις του μαθητή για παραγωγή θερμότητας, με την τριβή της καρέκλας στο πάτωμα. rofl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Starlight
Administrator
Administrator
Starlight

Number of Posts : 4810
Registration Date : 14/03/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 3:09 am

rofl rofl rofl
Θεούλης!

Μια άλλη φάση που θυμήθηκα:
Κείμενα, κάπου 25 Μαρτίου. Ο γνωστός και μη εξαιρετέος απουσιολόγος είναι χαλαρός, και γενικά το μάθημα κυλάει φυσιολογικά. Μέχρι που έρχεται ο διευθυντής και του λέει να τον ακολουθήσει για να κάνουν μια κλήρωση με τον απουσιολόγο του Α2. Και αυτός αποχωρεί μέσα στην γκρίνια. :llol:
Αλέξανδρος: Ω, κύριε, πάλι για δουλειά με θέλετε;
(κλείνει η πόρτα. Μετά από λίγα λεπτά, η πόρτα ξανά ανοίγει)
Αλέξανδρος: Very Happy Very Happy
Διευθυντής: Με την γκρίνια του τα κατάφερε. :|. Κλήρωση δε θα γίνει. wink :llol: .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Daughter of Moonlight
Βέλλα
Βέλλα
Daughter of Moonlight

Number of Posts : 2356
Registration Date : 09/04/2010

Character sheet
Magic Object: Χρονομηχανή
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 3:37 am

Αστειες στιγμεςς....Χμμμ...για να σκεφτω.Υπηρξαν αρκετες φετος αλλα θα πω μονο μια τωρα για να αφησω την Σοφια να πει τις υπολοιπες.
Λοιιπποοοννν...Ειχαμε φυσικη.Στην φυσικη εγω και η Σοφια δεν παρακολουθουμε ποτε μαθημα αλλα κοιταζουμε τον καθηγητη απλα και κανουμε πως καταλαβαινουμε.Εγω που και που πεταω και απο καμια ερωτηση ετσι για να του δειξω οτι καταλαβα.Τελος παντων ηταν μια μερα που καμια απο τις 2 (βασικα ουτε η ταξη)δεν ειχε ορεξη για μαθημα.Και ετσι οπως αυτος εξηγουσε για βαρυτητες και σωματα πεταω στην Σοφια το ακολουθο<<Καλε Σοφια το εμαθες οτι κερδισε ο Αιολος στο παιδικο πρωταθλημα?>> Και το ακουσε ο καθηγητης και μου απαντησε <<Το εμαθα εγω Βασιλινα.Γιατι εχουμε κανεναν ενδιαφερομενο απο τον Αιολο.?Ησουν και εσυ στον αγωνα?>>Και μετα ξεκιναει ο εξης διαλογος
Αλεξανδρα:Οχι κυριε δεν ηταν αυτην αλλα ενημερωνοταν συνεχως.Ξερετε ειναι ενας.....<<Ξαδερφος>> της εκει.
Κος Γιαννουλης:Ναι....Και ποιος ειναι αυτος ο<<Ξαδερφος>> να σου πω αν αξιζει?
Μαρια Χ.: Ειναι ενας κυριε που εχει πολυ χρυσο στομα(Χρυσοστομος)και ερχεται στο σχολειο μας.
Σοφια: Ναι ναι και ειναι δεμενοι μεταξυ τους σαν κρικοι(Απο τους κρικους προκυπτει το επιθετο του)
Κος Γιαννουλης: ΑΑααα τωρα που μου ειπες Σοφια για κρικους καταλαβα ποιον λες.Μπραβο μπραβο πολυ καλο παιδι και παιζει και καλο μπασκετ.Σου ειπε για τους αγωνες που εχουν το Σαββατο στον Βολο.??(Εγω να εχω μεινει με το στομα ανοιχτο και να με εχει πιασει σπαστικο γελιο)
ΕΒιτα:Τι δηλαδη ουτε αυτο το Σαββατο δεν θα βγουνε???Αμαν ρε Βασιλινα τους πιο ακυρους πας και βρισκεις..
Υ.Γ Περιττω να σας πω πως καθε φορα που τον εβρισκα απο τοτε ειτε στον δρομο ειτε στο σχολειο σε κανεναν διαδρομο τον καθηγητη με ρωτουσε <<Τι κανει ο ξαδερφος βασιλινα?>> lolll
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laverne de Montmorency
Moderator
Moderator
Laverne de Montmorency

Number of Posts : 1986
Registration Date : 05/03/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 3:44 am

Α θυμήθηκα κι εγώ μία:
Στη γεωγραφία(κι εμείς ετσι τη λέμε) πέρσι λέγαμε για τα προστατευτικά μέτρα κατα τους σεισμούς. Η καθηγήτρια μας είπε ότι αν γίνει σεισμός θα χτυπήσει το κουδούνι και θα πρέπει να καλυφθούμε. Όταν χτύπησε το κουδούνι για διάλειμμα η μισή τάξη κρύφτηκε κάτω από τα θρανία. llol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nienna
7th Year
7th Year
Nienna

Number of Posts : 262
Registration Date : 04/08/2010

Character sheet
Magic Object: Palantir
House: Austerus Austerus

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06, 2010 8:53 am

Εμείς στην Γ΄Λυκείου κάναμε τις πιο πολλές και καλύτερες φάρσες....όπως να πάιζουμε Φρουτιέρα, Λεωφορείο, Πρίζα κτλ την ώρα του μαθήματος όλη η τάξη...μέχρι να κάνουμε μιμήσεις καθηγητών ή διαφόρων προσώπων και να έχουμε τους ίδιους τους καθηγητές για κοινό....

Αλλά αυτό που μου είχε μείνει είναι η φορά που σε ένα από τα συνηθισμένα λόγω απεργιών κενό μας, βαριόμασταν και είχαμε και 3ωρο κενο (τέταρτη, πέμπτη και έκτη ώρα) και έβδομη ώρα θα είχαμε ΑΟΔ... και είχαμε πάει στην καθηγήτρια να την παρακαλέσουμε να μας αφήσει να φύγουμε γιατί δεν είχε νοήμα να χάνουμε τόσες ώρες από την ζωή μας και ενόψει Πανελληνίων....αλλά αυτή ανένδοτη να χάσει την "παράδοση" του μαθήματός της(σχεδόν πάντα παίζαμε με τα φυσοκάλαμα)...αρνήθηκε.

Οπότε κι εμείς κάναμε μάζωξη και αποφασίσαμε να της κάνουμε χουνέρι...και μαζευτήκαμε όλοι και σκίσαμε σελίδες από ότι βιβλία είχαμε και τις κάναμε μπαλάκια και πήγαμε πολύ ήσυχα έξω από την τάξη που είχε αυτή μάθημα εκείνη την ώρα, και μόλις πλησίασε τα παράθυρα...τα ανοίξαμε και πετάγαμε όλοι μέσα και πάνω της τις μπαλίτσες και κάναμε αλαλαγμούς!!!!!...και μετά τρεχαλητό μέχρι την τάξη μας...
Η κυρία (καλή της ώρα...τότε ήταν Αναπληρώτρια) κόντευε να πάθει ανακοπή και ο Θρησκευτικός που έπιασε κάποιους την ώρα που τρέχανε προς την τάξη, πήγε και μας κατέδωσε (ενώ μας το έπαιζε γενικά φιλαράκι)...
Το αποτέλεσμα??? Αφού σταμάτησαν όλες οι τάξεις τα μαθήματα(αφού με τις φωνές και τα τρεχαλητά τους είχαμε ξεσηκώσει όλους), οι καθηγητές έκαναν έκτακτο συμβούλιο και τηλεφωνούσαν τους γονείς μας και μας απειλούσαν με ποινολόγιο και τριήμερη αποβόλή όλη την τάξη.....η κυρία είχε φύγει έκτακτα για το Νοσοκομείο (και καλά)... η συνέλευση κράτησε μισή ώρα, μετά πήγε μία αποστολή (με εμένα μέσα) στους καθηγητές και τους κλαφτήκαμε....
και τελικά φύγαμε όλοι την πέμπτη ώρα!!!! Άρα αποστολή εξετελέσθη!!!!!!!




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imperio
Moderator
Moderator
Imperio

Number of Posts : 5537
Registration Date : 02/03/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 12:22 am

θρησκευτικα το μαθημα του οποιου την καθηγητρια λατρεψα να μισω φετος!
εγω καθομουνα πρωτο θρανιο πορτα κ αποτελουσαμε την σειρα "ειμαι εξυπνος γραφω καλα εκει που γουσταρω και βαριεμαι να σε ακουω ρε ανθρωπε" τελος παντων εμεις ειχαμε ενα ταλεντο ως σειρα: να κανουμε την θρησκευτικου τουρκα. εγω νιαουριζα η διπλανη μου ακουγε μουσικη στη διαπασων και η τετραδα πισω εβγαζε κραυγουλες και η καθηγητρια να εχει φριξει εντω μεταξυ με το που ερχοταν σταματουσαμε και παιρναμε το υφος "αθωο-παιδακι-που -παρακολουθει-τα-θρησκευτικουλια-του" και ετσι παρολο που ηξερε οτι ημασταν εμεις δεν μπορουσε να το αποδειξει με τιποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 1:00 am

άκου θρησκευτικά... μα είναι μάθημα αυτό? :llol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imperio
Moderator
Moderator
Imperio

Number of Posts : 5537
Registration Date : 02/03/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 1:01 am

δεν ειχα που δεν ειχα καλες σχεσεις με αυτο το μαθημα με αυτην το αποτελειωσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Half-Blood Princess
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
The Half-Blood Princess

Number of Posts : 5241
Registration Date : 10/02/2010

Character sheet
Magic Object: Πέτρα της Ανάστασης
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 6:23 am

Σπόιλερ:


Οι περισσοτερες αστειες στιγμες ηταν εις βαρος μου.
Ας παρουμε για παραδειγμα αυτη:
Στο μαθημα της Νεοελληνικης Γλωσσας η καθηγητρια με σηκωνει στον πινακα για το συντακτικο.Καθως γυριζω στο θρανιο μου και παω να κατσω ο πισινος μου(δηλαδη ο μαθητης απο το πισω θρανιο) τραβαει την καρεκλα και εγω-αφου χτυπαω αγρια τα πλευρα μου-σωριαζομαι στο πατωμα.Ακολουθει μια οχλοβοη απο γελια(και ευτυχως δεν συμετυχε και η καθηγητρια που αγριοκοιτουσε τον μαθητη).Φανταστειτε τωρα ολοκληρη την ταξη να γελαει με σενα και σει να εισαι σωριασμενη κατω ετοιμη να βαλεις τα κλαματα(οχι μονο απο την ντροπη αλλα και απο τον πονο).Καλα τις επομενες μερες ειχα σπασμενα πλευρα.


Ας παμε ομως σε κατι πραγματικα αστειο.
Στο μαθημα των Νεοελληνικων Κειμενων.Ειχαμε αναλυση ενα κειμενο που μιλουσε για μηλα(δεν το ειχα παρακολουθιησει,ονειροπολουσα shyy ) και με ρωταει ο καθηγητης:"Τι εχουμε εδω Μαρια" και εγω απανταω "Μαναβικο κυριε" rofl rofl rofl.Αλλοι με κοιταζαν εκπληκτοι(η Μαρια δεν εδωσε αμεσως τη σωστη απαντηση shock shock shock Παει ο κοσμος χαλασε)και αλλοι κρατουσαν τις κοιλιες τους απο τα γελια.Ευτυχως ο καθηγητης ειχε κεφια εκεινη τη μερα llol llol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 7:52 am

^εγώ δεν θεωρώ αστείες αυτές που είναι εις βάρος μου.... και είναι και πολλές. :llol:

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Half-Blood Princess
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
The Half-Blood Princess

Number of Posts : 5241
Registration Date : 10/02/2010

Character sheet
Magic Object: Πέτρα της Ανάστασης
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 8:04 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 8:05 am

φρικίο επειδή σου αρέσει? :| φρικία, αποκαλούν συνήθως αυτούς που δεν του αρέσει. wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 8:09 am

έλα τώρα! spam :angel 2:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 8:17 am

^αυτό περίμενα τόση ώρα :congrats:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 8:29 am

χαχαχαχαχαχαχαχα αιιιι στο καλό ρεεεεεε με κάνεις και σπαμάρω και απο μόνη μου!!!!!!
άντε τέλος!!

Εγώ είχα μια γελιά ανάμνηση στο βόλεη (που είμαι άχριστη όπως και σε όλα τα αθλίματα) πήγα να κάνω σερβίς και πήγε στο κεφάλι του γυμνασιάρχη..... rofl rofl rofl rofl
επιδεί όμως ήμουν απο τα αγαπημένα του παιδιά δεν μου είπε τίποτα!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 8:37 am

^εγώ έχω φαει πολλά κεφάλια στο βόλεϊ, γιατί όποτε αγγίζω την μπάλα, -ένα περίεργο πράγμα- δεν πάει ποτέ μπροστά(μόνο πίσω και πλάγια) shyy .(και γι' αυτό τον λόγο έχω 3-4 χρόνια να παίξω. από τότε δηλαδή που δεν κάνουμε αναγκαστικά)
επίσης, στο ποδόσφαιρο(που έχω να παίξω πάνω από 7 χρόνια), δεν είχα καταφέρει ποτέ να πετύχω την μπάλα.
Στο τένις ποτέ δεν έχω πετύχει το μπαλάκι.(έχω σταματήσει την προσπάθεια εδώ και 3-4 χρόνια, από τότε που ήταν αναγκαστικά πάλι)
Στο Μπόουλινγκ δεν έχω πετύχει ποτέ πάνω από 5 κορύνες σε ένα ολόκληρο αγώνα.(και ούτε απ' αυτό παίζω, αφού έτυχε μόνο 2 φορές να παω μόνο, μια και για να πας θες παρέα...)
Στο μπάσκετ κάτι κάνω, αν και αν είμαι και από κάτω απ' το ταμπλό, ή ξέρω γω απ' οπουδήποτε, δεν μπορώ να βάλω ούτε 1/10.
Καλά, μπορεί να μην είναι αστείες στιγμές, αλλά είναι αρκετά κοντά στο θέμα. :llol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 8:42 am

εγώ μόνο στο ποδόσφαιρο τα καταφέρνω αλλά Μάριε δεν είναι εδώ το τόπικ για τα αθλήματα!!!!!!!!!! angry angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Cursed Prince
Druid
Druid
The Cursed Prince

Number of Posts : 6164
Registration Date : 02/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το βιβλίο του Ημίαιμου Πρίγκιπα
House: Silentium Silentium

Οι αστείες σας στιγμές. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αστείες σας στιγμές.   Οι αστείες σας στιγμές. Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 8:45 am

είναι το τόπικ για τις αστείες στιγμές στο σχολείο.
εγώ μπάλες και λοιπά αγγίζω μόνο κάτω από μεγάλη πίεση στο θέμα, και μόνο στο σχολείο(όπου υπάρχει τέτοια πίεση).
άρα, γκάφα σε άθλημα=γκάφα σε σχολείο, για μένα. :llol:
καλά, σκάω. shyy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Οι αστείες σας στιγμές.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nautilus Academy :: Ναυτιλος II :: Τα Νησιά :: Τα Νησιά των Μαγκλ :: Η Πόλη της Εκπαίδευσης-
Μετάβαση σε:  
Οι αστείες σας στιγμές. 310
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις