Nautilus Academy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nautilus Academy

Σαλπάρετε στον κόσμο της φαντασίας
 
ΦόρουμLatest imagesΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Καλωσήρθες Επισκέπτης

Μοιραστείτε | 
 

 Η μεγάλη κόντρα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Η μεγάλη κόντρα...
Έντουαρτ
Η μεγάλη κόντρα... Vote_lcap52%Η μεγάλη κόντρα... Vote_rcap
 52% [ 14 ]
Τζέικομπ
Η μεγάλη κόντρα... Vote_lcap48%Η μεγάλη κόντρα... Vote_rcap
 48% [ 13 ]
Σύνολο Ψήφων : 27
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Starlight
Administrator
Administrator
Starlight

Number of Posts : 4810
Registration Date : 14/03/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤρι Απρ 13, 2010 9:08 am

Σε αυτά τα βιβλία είδαμε μια πολύ μεγάλη κόντρα, καθώς και την Μπέλλα να επιλέγει.
Εσείς ποιον από τους δύο θα επιλέγατε στη θέση της;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalia
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
Natalia

Number of Posts : 6819
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Austerus Austerus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤρι Απρ 13, 2010 9:15 am

τον Edward φυσικά !

1 )Πρωτον ειναι κούκλος , ψηλός με υπέροχα ματια και αυτα τα μαλλια του που εχουν δική τους βούληση ( αχ τα λατρέυω )

2) Θα εκανε τα πάντα γιαυτη που αγαπάει

3) θα με εκανε βρικολακα και θα είμασταν για παντα μαζι

4) δεν κοιματε , οποτε δεν ροχαλίζει

5) λατρευει τα γρηγορα αυτοκινητα όπως και γω

6) το καλοκαιρι δεν χρειαζεσε κλιματιστικο εχεις τον edward

7) γιατι μολις εμαθε οτι πεθανε ο μοναδικος του ερωτας πηγε να αυτοκτωνησει

Και πολοι αλλοι λογοι που θα διαλεγα αυτον



inloving inloving inloving


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Natalia στις Τρι Απρ 13, 2010 9:44 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Starlight
Administrator
Administrator
Starlight

Number of Posts : 4810
Registration Date : 14/03/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤρι Απρ 13, 2010 9:18 am

Εγώ τον Τζεικ.
1) Είναι ο αδικημένος της σειράς, κάτι που μου τη δίνει.
2) Στάθηκε στην Μπέλλα αφού ο Έντουαρτ την παράτησε.
3) Μου αρέσουν καλύτερα οι λύκοι από τα βαμπιρ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Half-Blood Princess
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
The Half-Blood Princess

Number of Posts : 5241
Registration Date : 10/02/2010

Character sheet
Magic Object: Πέτρα της Ανάστασης
House: Silentium Silentium

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 12:12 am

Κανεναν απο τους δυο αλλα αν ειναι υποχρεωτικο Εντουαρντ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Undying Curse
Administrator
Administrator
Undying Curse

Number of Posts : 7462
Registration Date : 29/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το χαμένο διάδημα
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 1:15 am

Ενοίτε Έντουαρτ!!!
Δεν θα σκυλιάσουμε κιόλας! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anastasia Voegele
Μαγος/ Μαγισσα
Μαγος/ Μαγισσα
Anastasia Voegele

Number of Posts : 609
Registration Date : 13/03/2010

Character sheet
Magic Object: Χρυσή Μπάλα
House: Austerus Austerus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 1:18 am

Εγώ αν ήμουν στη θέση της Μπέλλας θα ψήφιζα Τζεικ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Basiliki
Βέλλα
Βέλλα
Basiliki

Number of Posts : 1038
Registration Date : 16/03/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 3:24 am

Εντουαρντ παιδια...δεν το συζηταω...!!!
τι να τον κανεις το σκυλο...!! αν ηθελα σκυλι θα επερνα ενα λαμπραντορ...!!!!
οποτε...!!! Εντουαρντ δαγκωτω...!!!! inloving
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ariadni*
Ξωτικό
Ξωτικό
Ariadni*

Number of Posts : 3072
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Πέτρα της Ανάστασης
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 5:13 am

Επ! Γνώμη λέμε, δεν προσβάλουμε όμως, γιατί πχ, καποιος που θα ήθελε Τζέικ, θα θύμωνε με αυτές τις εκφράσεις και μετά άντε να τα συμμαζέψουμε!! lolll Το λέω προαιρετικά, να το ξέρομε, κουβέντα κάνουμε! rofl
Λοιπόοοον, πραγματικά δεν ξέρω!! Μπορώ να καταλάβω την Μπέλλα αρκετά, αλλά το να διαλέξε πχ, και να κάνω τον άλλον να πληγωθεί... Δεν θα μπορούσα. Και μην ξεχνάτε πως ο Τζέικ της σταθηκε όταν αυτή ήταν καμμάτια! Τώρα το οτι ο Έντουαρτ ήταν από την αρχή κατά Μέγιερ το άλλο της μισό... σεβαστό! llol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Macguyver
2nd Year
2nd Year


Number of Posts : 35
Registration Date : 09/04/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Austerus Austerus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 5:53 am

Κι εγώ Έντουαρντ.

Γιατί ο Τζέικομπ είναι γκάου-μπίου μανταλάκιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntinaki
Βέλλα
Βέλλα
ntinaki

Number of Posts : 575
Registration Date : 02/03/2010

Character sheet
Magic Object: Χρονομηχανή
House: Silentium Silentium

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 9:37 am

φυσικα και ειμαι team edward! Very Happy shock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Queen Maeve
Βέλλα
Βέλλα
Queen Maeve

Number of Posts : 1435
Registration Date : 16/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 1:10 am

Κοντρα ποια κοντρα???

Σας παρακαλω ας μην προσβαλουμε αυτη την αγαπη!!!
Λοιπον για να θεσω τα πραγματα στη θεση τους.
Ο Εντουαρντ ειναι ο ιδανικος αντρας που ολες θα θελαμε διπλα μας!
Ειναι καλος,τρυφερος,στοργικος,αγαπαει με παθος,αγωνιζεται και παλευει για την αγαπημενη του και να μην αναφερω το ποσο εκπληκτικα ομορφος ειναι!!!! inloving
Να μην του χρεωνουμε κατι που εκανε απο την υπερβολικη αγαπη και προστατευτικότητα
που ενιωθε για την Μπελλα!Οτι και να εκανε το εκανε για αυτην.Για να την προστατευσει
και να της δωσει και αλλη επιλογη!Και ας μην ξεχνατε το γεγονος οτι ο Εντουαρντ ποναγε διπλα!!Οσο η Μπελλα μαζευε τα κομματια τησ διπλα στον Τζεικομπ αυτος αγωνιζοταν
με ολη του την δυναμη να κρατηθει μακρυα της!!!
Αχ το παιδι μου υπεφερε!!!Ξεφυγα παλι! :llol:

Οσον αφορα τον Τζεικομπ ειναι ο ιδανικος φιλος που ολες παλι θα θελαμε!!!!
Φιλος ομως μην ξεπερναμε τα ορια!!
Δεν φταει αυτος που ερωτευτηκε την Μπελλα ουτε η Μπελλα που πιαστηκε απο αυτον.
Ειναι πραγματα που μπορουν να συμβουν στον καθενα!
Νομιζω ομως οτι το τελος δικαιωνει και τις δυο πλευρες οποτε ας μην μιλαμε για μια κοντρα που ηταν καταδικασμενη απο την αρχη!!!

Εντουαρντ!!!!!!!!!

inloving inloving

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pureblood Nightmare
Ερπετοφωνος
Ερπετοφωνος
Pureblood Nightmare

Number of Posts : 1016
Registration Date : 27/03/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Austerus Austerus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 3:23 am

Δε με αφορα το θεμα και κανενας απο τους δυο δεν ειναι κατι ιδιαιτερο
Αλλα πιστευω πως ο Τζεικομπ Μπλακ ειναι σωστος με αρχες πιστευω και ειναι πανω απ ολα αληθηνος και προσιτος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imperio
Moderator
Moderator
Imperio

Number of Posts : 5537
Registration Date : 02/03/2010

Character sheet
Magic Object: Καθρέφτης του Εριζεντ
House: Silentium Silentium

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 5:42 pm

εντ με χιλια για τους λογους που προανεφερε το μαρακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Enchanted Mistress
3rd Year
3rd Year
Enchanted Mistress

Number of Posts : 55
Registration Date : 19/05/2010

Character sheet
Magic Object: Αόρατος Μανδύας
House: Silentium Silentium

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤρι Μάης 25, 2010 1:02 am

Εγω αν ημουν στη θεση της Μπελλα θα διαλεγα τον Εντουαρτ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Isabella Black
Ερπετοφωνος
Ερπετοφωνος
Isabella Black

Number of Posts : 570
Registration Date : 12/06/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΚυρ Ιουν 13, 2010 2:57 am

Team Edward και δε σηκώνω κουβέντα! Και δε τα λέω έτσι! Έχω τρανταχτά επιχειρήματα! Όχι,παίζουμε...
1] Τόσα χρόνια, ήταν μόνος χωρίς να νιώθει την ανάγκη για γυναικεία συντροφιά. Η Ρόζαλι θα ήταν πρόθυμη να συνάψει σχέση μαζί του πριν γνωρίσει τον Έμετ αλλά αυτός αρνήθηκε. Όταν είδε τη Μπέλλα κατάλαβε ότι αυτή ήταν η αγάπη της ζωής του ή μάλλον της ύπαρξής του. ΟΚ, αφού ξεπέρασε το θεματάκι της δίψας. Όσο για αυτό...

2] Ενώ θα μπορούσε κάλλιστα να την είχε ξεμοναχιάσει και σκοτώσει, κρατήθηκε και προτίμησε να φύγει μακριά από την οικογένειά του παρά να της κάνει κακό. Αν αυτό δεν είναι αγάπη, τότε τι είναι;Συντέλεσε και ο σεβασμός στον Κάρλαιλ μα όπως ο ίδιος παραδέχτηκε αργότερα, η σκέψη της νεκρής και άσπρης του προκαλούσε αποτροπιασμό!

3]Καταπάτησε κάθε ίχνος εγωϊσμού για χάρη της. Τι εννοώ;
α] Έβαλε την ζωή του σε κίνδυνο άπειρες φορές για χάρη της-όχι ότι δεν της άξιζε-. Από το 1ο βιβλίο όλη η οικογένεια και κυρίως αυτός είναι έτοιμος να δώσει τα πάντα για αυτήν.
β]Όταν της επιτέθηκε ο Τζάσπερ, την προστάτευσε και έφυγε μακριά της για να είναι αυτή ασφαλής. Ήλπιζε ότι θα μπορούσε να ζήσει μία φυσιολογική ζωή μακριά από τον κίνδυνο που το είδος του επέφερε για αυτήν.
γ] Συμμάχησε με τους λυκάνθρωπους για αυτήν. Σαν να συμμαχούσε ο Χάρι Πότερ με τον Βόλντερμορτ για χάρη της Τζίνι!
δ]Θα έκανε ότι αυτή επιθυμούσε με όποιο κόστος είχε η πράξη του για αυτόν. Όταν του είπε να μην πολεμήσει γιατί φοβάται για τη ζωή του, παρέμεινε στο πλάι της υπακούοντας στο θέλημά της για να μην την πληγώσει ενώ ήθελε να είναι αυτός που θα σκοτώσει τη Βικτόρια-τλκ όταν θες κτ πλ όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το έχεις έτσι;Αυτός τη σκότωσε-. Ο Τζέικομπ αν΄τιθετα της είπε πως ποτέ δεν θα το έκανε αυτό.
4]Της είχε πει κάποτε ότι δε θα ζούσε σε έναν κόσμο που δε θα υπήρχε αυτή. Όντως, όταν νόμιζε ότι είναι νεκρή, πήγε να προκαλέσει τους Βολτούρι, βάζοντας το είδος του σε κίνδυνο μόνο και μόνο για να μη ζήσει ούτε λεπτό χωρίς να ξέρει ότι αυτή αναπνέει ακόμα κάπου έστω κι αν είναι μακριά του.
5]Καταπατούσε τον πόθο που ένιωθε για αυτήν ώστε να την κρατήσει ασφαλή. Ενώ τον δελέαζε όσο δε πάει αυτός τέρας αυτοσυγκράτησης.
6]Όταν έμεινε έγκυος η Μπέλλα, έκανε τα πάντα για να την πείσει να κάνει έκτρωση. Την ήθελε ασφαλή ακόμα και αν έχανε το παιδί του.
7] Ήταν πρόθυμος να της επιτρέψει να κάνει παιδί με τον Τζέικομπ-μπλιαξ!- για να ικανοποιήσει το μητρικό της ένστικτο χωρίς να τη βάλει σε κίνδυνο. Ποιος άντρας θα το έκανε αυτό αν δεν αγαπούσε τη γυναίκα ως τα βάθη της ψυχής του;
Λοιπόν. Ως εδώ τα επιχειρήματα ήταν αντικειμενικά και αληθινά. Τώρα, κάποια πιο υποκειμενικα!

1]] Ο Τζέικομπ μου βγάζει μια μιζέρια... Ο παράλυτος πατέρας του, το μικρό σπιτάκι, η αγέλη, η Έμιλυ που ταίζει το 'λόχο'. Δεν ξέρω... Μου θυμίζει κάτι loosers που προκαλούν τον οίκτο σου για να είσαι μαζί τους. Το στυλ Ξανθόπουλος του τύπου 'Εγώ σ'αγαπώ μα μη σε νοιάζει αν θα αυτοκτονήσω για χάρη σου. Κάνε αυτό που λέει η καρδιά σου και μη κοιτάξεις πίσω να με δεις να καταρρέω'. ΠΑΣΕ ΚΑΙ ΑΝΗΘΙΚΟ
2]] Το ότι έχει ζεστό άγγιγμα. Αυτό είναι πολύ προσωπικό αλλά δυσανασχετώ όταν κάποιος έχει ζεστά χέρια. Νιώθω ξανά αυτή τη μιζέρια, την κακομοιριά. Τη δυστυχία που με κάνει να θέλω να φύγω μακριά τρέχοντας.
3]]Ο Έντουαρτ ποτέ δε θα φίλαγε τη Μπέλλα χωρίς αυτή να το θέλει. Αυτό είναι σεξουαλική παρενόχληση ε!
4]]Ο Έντουαρτ έχει αποδείξει την αυτοσυγκράτησή του. Ο Τζέικ όμως, εύκολα χάνει τον έλεγχο και μπορεί να την κάνει μια χαψιά! Εδώ ο Σαμ και δεν άντεξε...
5]] Η ζωή πλάι στον Έντουαρτ είναι καλύτερη. Μορφωμένος, με κουλτούρα, μία οικογένεια που δεν μπορώ να πω πόσο ΥΠΕΡΟΧΗ είναι!


At the end of the day, κανείς δε θα ήταν ευτυχισμένος με μία λάθος επιλογή.
Η Μπέλλα όπως είπε,θα παντρεύοταν τον 'Πάρι' αλλά κάθε φορά που θα έκλεινε τα μάτια θα έβλεπε τον Ρωμαίο της
Ο Έντουαρτντ θα επέτρεπε ξανά στην δυστυχία να τον κατακλύσει και τώρα θα ήταν χειρότερα από τους άλλους αιώνες γιατί θα είχε γνωρίσει την αγάπη της ζωής του και θα την είχε χάσει για πάντα.
Ο Τζέικομπ θα ήταν χαρούμενος αλλά δεν θα αποτύπωνε-είμαι μεγαλόψυχη πάντως έτσι χε χε-.

Ο Έντουρντ είναι απλά τέλειος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Isabella Black
Ερπετοφωνος
Ερπετοφωνος
Isabella Black

Number of Posts : 570
Registration Date : 12/06/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤρι Ιουν 15, 2010 1:07 am

Με λίγα λόγια Edward και ξερό ψωμί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalia
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
Natalia

Number of Posts : 6819
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Austerus Austerus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤρι Ιουν 15, 2010 7:53 am

^ ήυ και καθόλου ψωμι llol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Isabella Black
Ερπετοφωνος
Ερπετοφωνος
Isabella Black

Number of Posts : 570
Registration Date : 12/06/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 1:28 am

μωρέ Edward και πάω και στην Αιθιοποία!
Συμφωνείς με όσα είπα πριν;
Στο μεγάααααααααλο ποστ rofl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalia
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
Natalia

Number of Posts : 6819
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Austerus Austerus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 7:45 am

και φυσικα συμφωνω , ειναι μερικοι λογοι που εισαι τήμ Edward !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Queen Maeve
Βέλλα
Βέλλα
Queen Maeve

Number of Posts : 1435
Registration Date : 16/03/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 7:55 am

Νομιζω οτι το βιντεακι την Μπελλουλας τα λει ολα για αυτη την κοντρα!!!!



Πραγματικα προσκυνω την δημιουργο του!! :congrats: :congrats:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalia
Λυκανθρωπος
Λυκανθρωπος
Natalia

Number of Posts : 6819
Registration Date : 25/02/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Austerus Austerus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 7:59 am

αχ ειναι τελειο!!! Τι να κανουμε ο νεος ειναι ωραιος αλλα οπ παλιος inloving inloving είναι αλλιώς τι να κάνουμε !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Isabella Black
Ερπετοφωνος
Ερπετοφωνος
Isabella Black

Number of Posts : 570
Registration Date : 12/06/2010

Character sheet
Magic Object: Το σπαθί του Γκρίφιντορ
House: Animus Animus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17, 2010 5:16 am

Μόνο που εν προκειμένω, ο παλιός είναι ΘΕΟΣ επίσης!
Άρα είναι ωραίος και αλλιώς άρα
Jacob άντε @#$#@#@#@#@#@$%$%@$%$@^$ evil
:angelik:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Annabeht
Druid
Druid
Annabeht

Number of Posts : 2308
Registration Date : 28/06/2010

Character sheet
Magic Object: Χρονομηχανή
House: Austerus Austerus

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 5:40 am

Κανέναν θα μάζευα το ομμάτιον μου και θα την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια.Δεν είμαι εγώ για τέτοια.Άσε που ακόμα δεν έχω βρει τον έναν θα ψάχνω και για δεύτερο.Άπα πα εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα.Πέρα από την πλάκα δεν θα διάλεγα κανέναν γιατί και οι δύο έχουν ελαττώματα και προτερήματα αλλά και πάλι για να φτάσεις στο σημείο να διαλέξεις θα πρέπει να περάσεις πολλά και να πληγωθείς.Οπότε ευχαριστώ πάρα πολύ αλλά δεν θα πάρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christine Black
Druis
Christine Black

Number of Posts : 2
Registration Date : 17/07/2010

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 11:10 am

Αν ήμουν τόσο ερωτευμένη όσο αυτήν με τον Έντουαρτ θα επέλεγα αυτόν.
Αλλά εγώ είμαι με τον Τζέικομπ γιατί κοντά του θα έιχε μία πιο ασφαλής ζωή και είναι και πολύ ωραίο παιδί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kristen4ever
2nd Year
2nd Year


Number of Posts : 21
Registration Date : 28/07/2010

Η μεγάλη κόντρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγάλη κόντρα...   Η μεγάλη κόντρα... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 28, 2010 7:12 am

αν και αγαπω τον τζεικ ψηφισα εντουαρντ νταξει ηταν η αληθινη της αγαπη οποτε δεν θα μπορουσε να καταληξει με καποιον αλλο. κι ο τζεικ ευτυχως δεν εμεινε μπακουρι εχει την νεσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Η μεγάλη κόντρα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nautilus Academy :: Bιβλιοθήκη Φανταστικής Λογοτεχνίας :: Βιβλιοθήκη :: Twilight Saga-
Μετάβαση σε:  
Η μεγάλη κόντρα... 310
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις