Nautilus Academy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nautilus Academy

Σαλπάρετε στον κόσμο της φαντασίας
 
ΦόρουμLatest imagesΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Καλωσήρθες Επισκέπτης

Μοιραστείτε | 
 

 Παρουσιάστε τον εαυτό σας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Annabeht
Druid
Druid
Annabeht

Number of Posts : 2308
Registration Date : 28/06/2010

Character sheet
Magic Object: Χρονομηχανή
House: Austerus Austerus

Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσιάστε τον εαυτό σας   Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 12:43 am

Ξέχασα να αναφέρω πως μου αρέσει πολύ το διάβασμα ιδιαίτερα αν το θέμα του βιβλίου είναι φανταστικό.Μου αρέσουν οι ταινίες σε αυτό τον τομέα πέρα από θρίλερ όλα τα υπόλοιπα τα βλέπω.Δεν ασχολούμαι με κάποια τέχνη.Είμαι πολύ προσαρμοστικό και ανεκτικό άτομο.Η μόνη ιδιοτροποία που έχω είναι στο θέμα των γλυκών όπου δεν τρώω ότι κι ότι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tanis
2nd Year
2nd Year
Tanis

Number of Posts : 46
Registration Date : 28/10/2010

Character sheet
Magic Object: Κιβωτός των στοχασμών
House: Silentium Silentium

Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσιάστε τον εαυτό σας   Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03, 2012 4:57 am

Λοιπόν ξεκινάω από εμφάνιση: Ψηλός (1,86/7 τελευταία φορά που μετρήθηκα πριν από 4 χρόνια!!!) καστανά μαλλιά, μαύρα (ναι μαύρα!!!) μάτια, ελάχιστα παραπάνω κιλά (επιτέλους!!!).. Νομίζω αυτά!!!
Από χαρακτήρας οι απόψεις διαφέρουν!!! οι μισοί με συμπαθούν, οι υπόλοιποι με μισούν!!! είμαι απόλυτος άνθρωπος με ισχυρά πιστεύω και δυναμική προσωπικότητα. Δεν συγχωρώ ανωριμότητες και σπανίως δίνω δεύτερες ευκαιρίες (βασικα έχω δώσει μόνο μια φορά δεύτερη ευκαιρία). Δεν είμαι επιθετικός χαρακτήρας αλλά αν κάποιος με πειράξει μπορεί να βιώσει το μένος μου μέχρι να μείνει ο ένας εκ των δύο. Είμαι ανταγωνιστικός, μου αρέσει να περνάω την ώρα μου με τους φίλους μου (που είναι λίγοι και εκλεκτοί!!) ή με τους γνωστούς μου (των οποίων το νούμερο είναι αρκετά μεγάλο). Μου αρέσει το χιούμορ και ο ρομαντισμός, αν και τον ελευθερώνω σπάνια. Επίσης είμαι (πιστεύω τουλάχιστον) αρκετά δυνατό μυαλό. Σκέφτομαι δεκάδες πράγματα συγχρόνως (καθώς έχω ένα απαιτητικό πρόγραμμα) ώστε να είμαι σε θέση να βρίσκω λύσεις στα προβλήματά μου. Μου αρέσει να βοηθάω αν και τις περισσότερες φορες η βοήθεία μου δεν είναι ανιδιοτελής. Νομίζω αυτά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaЯk LadУ SunДCo
6th Year
6th Year
DaЯk LadУ SunДCo

Number of Posts : 211
Registration Date : 19/01/2011

Character sheet
Magic Object: Το Κοφτερό Μαχαίρι
House: Silentium Silentium

Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσιάστε τον εαυτό σας   Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 6:44 am

Εμφανισιακά: 1.62, κανονικό σώμα, κοντά (πλέον) καστανά μαλλιά, καστανά μάτια.

Σαν χαρακτήρας: Εσωστρεφής, κάπως ντροπαλή, ευαίσθητη (κι ας μην μου φαίνεται) Πολλές φορές, οι άλλοι βιάζονται να με κρίνουν από την πρώτη στιγμή, αλλά, συνήθως, πέφτουν έξω. Είμαι άτομο που ασχολούμαι με πάθος με όσα μου αρέσουν, μερικές φορές, ίσως σε υπερβολικό βαθμό, κάτι που μπορεί να με κάνει να φαίνομαι ότι είμαι ''στον κόσμο μου'' (και ναι, μπορεί και να είμαι -.- Και ναι, είμαι νευρική, αλλά προσπαθώ να το περιορίσω αυτό lolll) Δεν μπορώ να ανεχτώ τα άτομα που είναι επιπόλαια, που δεν έχουν στόχους, που κοιτάνε μόνο την πάρτη τους και που είναι απόλυτα στις απόψεις τους και δεν δέχονται κουβέντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morna
Druis
Morna

Number of Posts : 3
Registration Date : 08/05/2012

Character sheet
Magic Object:
House:

Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσιάστε τον εαυτό σας   Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 08, 2012 8:18 pm

Μμμμ... Να παρουσιάσεις τον εαυτό σου.... Πόσο εύκολο μπορεί να είναι αυτό... Και πόσο αλήθεια σε σχέση με αυτό που πιστεύουν οι άλλοι; Είμαι 29 ετών, παντρεμένη. Είμαι 1,60 και 50 κιλά καστανοκόκκινα μαλλιά και καστανά μάτια, μου αρέσει πολύ το kick boxing και προπονούμαι 6 ώρες την εβδομάδα μόνο λόγο φόρτου εργασίας. Ο κόσμος του φανταστικού με τραβούσε απο μικρή! Ειμαι βλέπετε και παιδί του ΄83... ( Σε λίγο θα ερθει και ο Χαρδαβέλας! llol ) Και έχω μια όμορφη νεράιδα που κάθεται στη μέση μου και μια απίστευτη triquetra από μισή με τον άντρα μου στο χέρι... Αυτά τα λίγα και για εμένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παρουσιάστε τον εαυτό σας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nautilus Academy :: Ναυτιλος II :: Τα Νησιά :: Τα Νησια της Διασκέδασης :: Το Νησί της Χαλάρωσης-
Μετάβαση σε:  
Παρουσιάστε τον εαυτό σας - Σελίδα 2 310
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις